Bilety - Inscenizacja

Inscenizacja nawiązuje do wydarzeń z 1410 roku, kiedy to wojska polsko – litewskie pod wodzą króla Władysława Jagiełły szturmem natarły na malborską warownię. Jaki był dalszy bieg wydarzeń tej niezapomnianej walki? Czy zakonowi krzyżackiemu udało się odeprzeć atak króla? Dowiedzmy się tego przy blaskach pochodni przenosząc się w średniowieczny klimat widowiska…

22.07.2022., piątek, godz.: 22:00
(wejście na trybuny od godz.: 21:00)
ceny biletów: 30, 45 PLN, inscenizacja, pokaz fireshow


23.07.2022., sobota, godz.: 22:00
(wejście na trybuny od godz.: 21:00)
ceny biletów: 30, 45 PLN, inscenizacja, pokaz fireshow


Bilety online do nabycia na stronie:

Bilety do kupienia online: https://www.eventim.pl/artist/oblezeniemalborka/

Stacjonarnie w sklepach: Media Markt, Księgarnie PWN

Punkt sprzedaży w Malborku:
Szkoła Łacińska, Stare Miasto 42
Bilety do nabycia w kasie na poziomie -1
Poniedziałek – piątek, w godzinach 9:00-15:00

Dzieci do lat 7 wstęp bezpłatny, bez gwarancji miejsca siedzącego.

Organizator Nocnych Inscenizacji uruchomił rezerwację biletów dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. W przypadku, kiedy Uczestnikiem jest osoba poruszająca się na wózku inwalidzkim, która potrzebuje pomocy opiekuna, to opiekun tej osoby nie musi posiadać własnego odrębnego Biletu wstępu na Imprezę, a Bilet osoby poruszającej się na wózku uprawnia opiekuna do wejścia na Teren Imprezy i towarzyszenia tej osobie. Każdej osobie poruszającej się na wózku na podstawie takiego Biletu może towarzyszyć tylko jeden opiekun.

By otrzymać Bilet, prosimy o kontakt mailowy: oblezenie@um.malbork.pl Prosimy o podanie: Imienia i nazwiska osoby poruszającej się na wózku, imienia i nazwiska opiekuna dzień: 22.07 lub 23.07 Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Obowiązuje limit – jedno wejście na osobę na jedną z dwóch inscenizacji.